Jsme organizace zabývající se lukostřelbou a provozováním lukostřelecké střelnice v městské části Zlína – Velíková.

Klub byl oficiálně založen 30.5. 2014 zapsáním do veřejného rejstříku. Ještě ten rok jsme byli přijati do svazu Česká 3D lukostřelba. V roce 2018 jsme splnili podmínky pro vstup do Českého lukostřeleckého svazu ČLS. Od založení klubu se snažíme vytvářet kvalitní podmínky pro provozování lukostřelby svých členů.
V současné době trénujeme dětské a mládežnické oddíly a jeden oddíl dospělých. Máme pravidelné tréninky na venkovní střelnici a v zimním období v hale, kde se intenzivně připravujeme na závody. O kvalitní úroveň našich střelců se starají trenéři 2.tř. ČLS a IFAA.
Všichni naši členové se účastní závodů v rámci ČR, za hranicemi a na mistrovstvích světa a Evropy. Specializujeme se na 3D lukostřelbu, ve které máme nejvíce úspěchů a reprezentanty ČR. V poslední letech se rozvíjíme v terénní a terčové lukostřelbě. V těchto disciplínách je úspěšná především naše mládež, která opakovaně získává tituly mistrů ČR. Navíc naše talentované děti jsou zařazeni do Sportovního centra mládeže ČLS.
Organizujeme a pořádáme lukostřelecké závody a mistrovství ČR ve 3D lukostřelbě.

Jsme členem Českého lukostřeleckého svazu a České 3D Lukostřelby.

ČESKÝ LUKOSTŘELECKÝ SVAZ

Český lukostřelecký svaz (ČLS) je zapsaným spolkem zastřešujícím dění v lukostřelbě v České republice. ČLS byl založen v roce 1933. 
ČLS organizuje na centrální úrovni lukostřelecké soutěže v terčové, terénní, halové a 3D lukostřelbě.
http://www.czecharchery.cz

ČESKÁ 3D LUKOSTŘELBA

Organizace zabývající se především 3D lukostřelbou V ČR. Od roku 2012 člen je členem IFAA a řídí se pravidly IFAA.
www.3darchery.cz

Scroll to Top